Pánu Premiérovi z lásky...

Autor: Ladislav Boršoš | 13.9.2016 o 0:00 | Karma článku: 4,81 | Prečítané:  263x

Kvitujem, že ste sa pod tlakom verejnosti rozhodol vysťahovať z toho brlohu neresti v Bonaparte. Vraj hľadáte pozemoček, kde by ste si mohol postaviť obyčajný štandardný rodinný domček. To môžete hovoriť tým, ktorí vás ešte volia.

Vy sa nemusíte tváriť, že hľadáte pozemok. Vy ste si ho výhodne kúpil pod Kolibou za fantastickú cenu, akonáhle bolo jasné, že budete prvýkrát premiérom.  Čo na tom, že to boli vinice. Všetko sa dá predsa preklasifikovať, keď sa chce. To len hyeny novinári vám nepriali a konšpirovali, že si tam raz postavíte honosnú vilu.

Rád by som vám, pán premiér, poradil. Nerobte to a nestavajte si dom! Za prvé, je s tým veľa roboty a za druhé, o dom sa treba neustále starať. A navyše, keď si postavíte štandardný rodinný domček budete na smiech a keď si postavíte vilu, zožerú vás nielen médiá, ale aj vaši voliči. V podstate máte iba jedinú možnosť.

Ako ortodoxný a neustály pravičiar vám zo srdca radím, choďte bývať do štandardného 3-izbového bytu v Petržalke. Pekne na 8. poschodí pod strechou. Tam je aj v lete v noci príjemných 40 stupňov. Hovorím vám to z vlastnej skúsenosti, lebo som tam žil 5 rokov aj so svojou rodinou. Pre vás to bude mať kopu výhod.

Budete neustále so svojimi voličmi a budete mať od nich denne spätnú väzbu. Tým pádom nebudete odkázaný na pofidérne prieskumy verejnej mienky. Jednoducho, budete vždy tzv. on-line. Aj zabehať si na hrádzu budete mať blízko. Skrátka, taká sociálna idylka. Nič ideálnejšie v podstate pre vás ani neexistuje.

Zavriete tým hubu kadejakým vašim europoslancom, že už nie ste sociálny demokrat a pod. Zala s Flašíkovou zalezú do diery, rovnako, ako to veľmi rád urobil Počiatek. Potom si Kaliňák "zlomí nohu" a nebude už musieť vykonávať najobávanejšiu funkciu. A vtedy sa konečne otvoria vaše naozajstné sociálne horizonty, po ktorých ste tak celý život túžil.

Doporučujem vám ešte pred kamerami zahodiť všetky drahé hodinky do Dunaja. Samozrejme, nie tie "od manželky". Buďte si istý, že keď vymeníte BMW X6 za Fabiu, tak na parkovisku v Petržalke budú denne za stieračom čerstvé kvety. A zrazu vám začnú rásť aj padajúce preferencie. Nie, že by som vám to vzhľadom na vašu ideológiu prial, ale bolo by to bohužiaľ určite tak.

Dokonca si myslím, že ak ste ma vypočul, tak budete znovu zostavovať väčšinovú vládu. Bez tých otravných Maďarov a Slovákov. Len vy a vaša očistená Sociálna demokracia. A možno aj s ústavnou väčšinou, podobne, ako kedysi Orbán. No čo na to hovoríte? Nie je to splnenie vášho sna? Veď podľa vás je vašim krédom pomáhať ľuďom práce. Chodíte s nimi pravidelne fárať, aj na žatvy. Žiaľ, aj s vašou "pani riaditeľkou", ktorá vám, preferencie určite nedvíha...

Za seba vám môžem povedať už iba jediné. Ak urobíte to, čo vám radím, tak máte v nadchádzajúcich voľbách môj hlas. Neviem vám garantovať, že tak urobí polovica pravičiarov, ale budem ich k tomu vyzývať. Už len preto, aby nedávali svoj hlas rôznym "polobláznom".

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Most nepodporí návrh Smeru o odchodoch do dôchodku

Smer sa pri návrhu zákona o budúcich dôchodkoch obráti na opozíciu.

DOMOV

Meno Kaliňákovej asistentky sa objavuje pri kauzách

Priezvisko Zuzany Pisoňovej sa viackrát objavuje v kruhu kamarátov exministra.


Už ste čítali?