TOSKA

Autor: Ladislav Boršoš | 18.10.2016 o 0:34 | (upravené 18.10.2016 o 2:46) Karma článku: 3,70 | Prečítané:  333x

Už len samotný názov strany je chorý, rovnako ako jeho zakladateľ pán Rybníček. Ak by toto mala byť politická alternatíva Smeru, tak potom Amen. Tento pán nás už v minulosti presvedčil, ako by naša politika u nás nemala vyzerať...

Stačilo mi, keď robil GR v JOJ-ke. Tam sa zbuchol s nejakou "prskou", ani dnes neviem príjsť na jej meno. Potom vymietol ELEKTRU u Mečiara, aby sa mohol stať GR v STV. Utopil niekoľko mld. Sk, ako štátnu dotáciu a dodnes nikto nevie, kde skončili. Zrejme v rukách vtedajšej vlády HZDS, ktorá ho nominovala.

Potom sa "stratil" v komunálnej politike. Že vraj pán primátor Trenčína. Na tlačovke zabudol uviesť, že na primátora v obidvoch obdobiach ho nominoval Smer. Čiže sčítané a podčiarktnuté, je to ďalší had kliky HZDS a SMERU. A vôbec nie je podstatné, či sa vnútorne napravil a či si vstúpil do svojho svedomia, alebo nie.

Nezaujíma ma ani to, prečo ho už roky protežuje Hríb, alebo Korda. Ten prvý ho oslovuje Rišo, zrejme preto, lebo mu dal priestor v STV po Mečiarovi. Ten druhý len papagájuje to, čo povie Hríb. Tento novinársky tandem chce z Rybníčka "urobiť" nášho nového vrcholového slovenského politika.

Žiaľ, nebude z toho nič. Darmo sa Rybníček snaží vykradnúť KDH. Nemá žiadnu šancu získať hlasy ich voličov. Všetci totiž majú politickú pamäť. Nedajú sa oblbnúť blábolmi, ktoré im servíruje tento novodobý kresťanský demokrat. Po slovensky povedané, nedajú si vypáliť svoj pravicový rybník! 

S hrôzu som si prečítal jeho najnovšie vyjadrenie. Že vraj "Moc sa až príliš nebezpečne sústreďuje do centra, politickej Bratislavy,“ hovoril o jedenej zo svojich hlavných vízií – preniesť kompetencie, financie a zodpovednosť do regiónov, „tam, kde žijú ľudia“.

Podľa Rybníčka v Bratislave nežijú ľudia, ale opice. Všade vo svete je sústredená moc v hlavných mestách. Americká vo Washingtone, nemecká v Berlíne a pod. To len na Slovensku by mala byť podľa neho rozdelená do Popradu a Trenčína.

Pevne dúfam, že TOSKA zostane troskou. Už len preto, že vo výkonnej moci nepotrebujeme ďalšieho samaritána. Tam treba osobnosť, nezaťaženú politickou minulosťou a s čistým štítom. Nemusíme sa nikam ponáhľať. Hovorí sa, že trpezlivosť ruže prináša. A dovtedy nás SMER prekorumpuje do šťastných zajtrajškov...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Most nepodporí návrh Smeru o odchodoch do dôchodku

Smer sa pri návrhu zákona o budúcich dôchodkoch obráti na opozíciu.

DOMOV

Meno Kaliňákovej asistentky sa objavuje pri kauzách

Priezvisko Zuzany Pisoňovej sa viackrát objavuje v kruhu kamarátov exministra.


Už ste čítali?