Tehotný Kiska...

Autor: Ladislav Boršoš | 13.4.2017 o 1:56 | Karma článku: 4,78 | Prečítané:  375x

Náš pán prezident bude chovať. Zbytočne nelietal do Popradu, ako mu jeho neprajníci závideli. Teraz už môže naplno povedať, že jeho cesty mali zmysel. Aspoň bude o jedného Slováka viac.

Nechce sa mi už vyjadrovať k jeho papalášskym letom do Popradu, ani k jeho falošnym gestám o rozdávaní svojho platu. Takéhoto prezidenta fakt nepotrebujem. Stačí, keď bude smrdieť vo svojej funkcii a štandardne si vykonávať svoje povinnosti podľa zákona. Mali sme tu už rôznych exotov za prezidentov. Ten prvý bol naivný tatko, druhý bol komunistický nomenklatúrny káder, ktorý sa hral na proletára. Tretí bol prostoduchý právnik, poslušný moci. Každý z nich mal svoju víziu a svoje ambície. Ten náš terajší je Anjel. Nebude budovať svoju stranu a ešte sa rozhodne, či bude vôbec kandidovať na prezidenta. Zožeriem kefu, keď nie. Takýchto martýrov Slovensko potrebuje ako soľ. Čo keby sme tak mali normálneho obyčajného prezidenta bez rôznych manierov? Jednoducho by vykonával svoju funkciu v Bratislave a jeho manželka by bola logicky s ním. Spolu by obývali vilu niekde pod Slavínom. Nikto by nemusel absolvovať žiadne súkromné lety a tým pádom by boli prelietané milióny bezpredmetné. To by si ale jeho "madam" musela vstúpiť do svedomia. Tu v Bratislave nežerieme deti na raňajky, kľudne si tu môže prezidentský párik tie svoje vychovávať. Dokonca môžu dostať aj lepšie vzdelanie ako v Poprade. V každom civilizovanom štáte manželka nasleduje svojho manžela do miesta jeho pôsobenia, hlavne keď je on v najvyššej funkcii štátu... Chápem ťažké rozhodovanie Kisku, či má znovu kandidovať na prezidenta. Po novom už nesmie lietať a bude sa musieť do Popradu pretĺkať po výmoľoch. Stačila prvá cesta a bolo treba okrem pneumatiky meniť aj štátne vozidlo. Predstavme si, že sa to bude opakovať 53-krát do roka. Ak si spočítame jeho terajšie funkčné obdobie a prípadnú ďalšiu kandidatúru, tak bude musieť túto strastiplnú cestu absolvovať spolu 373-krát hore dolu. Neviem si predstaviť, ako toto budú zvládať naše bezpečnostné zložky. Malé bábätko je na Facebooku jedna vec, ale výkon funkcie je vec druhá. Preto želám našej prezidentskej rodinke, aby si spoločne vychutnávali svoje rodičovské a funkčné povinnosti tam, kde sa hlava rodiny rozhodla pôsobiť v najvyššej funkcii štátu. A to je v Bratislave.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Minister, ktorý robí zmeny a potom ich koriguje. Tomáš Drucker

Napriek istému sklamaniu nemálo odborníkov vraví, že Drucker by mohol byť najlepším ministrom zdravotníctva, akého Smer doteraz postavil.

KOMENTÁRE

Drucker je v polčase. Prečo má šancu vydržať ďalej

Kasting na nového ministra zdravotníctva sa tentoraz zrejme neuskutoční.


Už ste čítali?