Prezident na Hrad...

Autor: Ladislav Boršoš | 21.2.2018 o 16:11 | (upravené 22.2.2018 o 3:46) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  228x

Zmráka sa, stmieva sa, k noci sa chýli... Týmto nás otravovali v škole, ako povinnou literatúrou. Rovnako, ako dnes niektoré médiá v súvislosti s opätovnou kandidatúrou Kisku.

Voľba prezidenta je pred dverami a Kiska nie a nie sa vymáknuť. Zrejme čaká len na to, čo ešte na neho Fico oprávnene vytiahne a preto taktizuje až do poslednej chvíle. Jeho rodinka nehrá v tomto prípade žiadnu rolu. Neviditeľná “prvá dáma” ani vtedy nesúhlasila s jeho prezidentovaním. Kiska si však presadil svoje a Slovensko tak zažiarilo v politickom orgazme aj bez jej súhlasu...

Vraj konečne máme prezidenta, na ktorého máme byť hrdí a pod. Blbosť na kvadrát. Jednooký medzi slepými sa stal vzorom cnosti a väčšina znechuteného národa tomu veľmi rada uverila. Potom tá špina vyplávala na povrch a dnes je z toho intelektuálna vrstva na vetvy. Že všetci mu robia zle a on nevinný “Dobrý Andrej” je nespravodlivo prenasledovaný a dehonestovaný. Nuž áno, jeho vlastnou ješitnosťou a minulosťou.

Nikto nemôže za to, že prekročil oficiálny rozpočet na svoju kampaň. Ani za to, že náklady na ňu utopil vo svojej firme, dokonca že požiadal štát o vrátenie DPH. Ani za to, že kúpil vedome pofidérne pozemky pod Tatrami, ani za to, že sám prelietal skoro milión € zo štátneho rozpočtu na svoje súkromné účely. Toto by mu fakt nemalo byť odpustené ani keby bol sociálny prípad a nie milionár, ako sa do tejto pozície pasoval. Kauza ogrcaného lietadla mexickou tequilou je už len čerešničkou na torte príbehu jeho verných novinárov a jeho oddaných pusipajtášov, ktorí s ním boli na výlete...

Potrebujeme nového slušného prezidenta, ktorý nebude účelovo rozhadzovať svoj plat, ani defraudovať štátne peniaze. Jednoducho štandardného politika na čele štátu, ktorý nemá pofidérnu podnikateľskú minulosť, ani farizejské maniere. Slovensko potrebuje len normálneho inteligentného prezidenta bez okrás. Jednoducho človeka, na ktorého meno si iba ťažko spomeniete, lebo si len poctivo plní svoju volenú funkciu a ničím neotravuje svoj národ. Potom možno dôjde aj k tomu, že aj premiér SR bude z rovnakého cesta. Ale to je žiaľ ešte veľmi vzdialená budúcnosť.

Skutočnosť, že takýchto kandidátov zatiaľ nevidím, je zrejme môj problém...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ROZHOVOR S DAVIDOM ENGELSOM - FÓRUM

Belgický historik: Čaká nás čo Rimanov v prvom storočí pred Kristom

K vláde majú prísť autoritárske režimy.


Už ste čítali?