Pravica vz. ľavica...

Autor: Ladislav Boršoš | 11.9.2018 o 22:45 | Karma článku: 1,77 | Prečítané:  148x

Už dlhé roky počúvam chorobnú mantru, že rozdelenie politickej scény Slovenska na pravicu a ľavicu je zbytočné a že vraj existuje iba delenie na sociálne, ekologické a ešte možno občianske záujmy.

Takéto bludy šíria práve tí, ktorí relativizujú hodnoty, na ktorých je založená politická súťaž. Rozširujú ich jedinci, ktorí sa chcú dostať k moci za akúkoľvek cenu, bez ohľadu na svetonázor, či skutočné morálne hodnoty.

Príkladom jasného ľavicového videnia sveta sú Ficove sociálne balíčky. Vlaky zadara, obedy zadara a podobné nezmysly. Nič nie je zadara. Všetko to musia zaplatiť daňoví poplatníci, vrátane blbečkov, voliacich Smer.

Fico v podstate zdiera aj svojich voličov, len o tom oni chudáci voliči nevedia. Nerozumejú, z čoho sa plní štátny rozpočet a že hlavnými donátormi štátnych financií sú práve ich dane a subjekty ich vlastných živnostníkov, právnických a fyzických osôb, podnikajúcich u nás.

Rovnako nerozumejú tomu, že z daní ich príjmu sa dotujú rôzne socialistické nezmysly ich vodcu. Im stačí iba vedieť, že Smer vyhrá voľby a Fico to ako ľavičiar veľmi dobre využíva. Takže ľavica, rovnako ako pravica, fungujú zo svojej podstaty.

Pravica hovorí, zarobte si na to, aby ste mali dôstojný život a starobu. Ľavica hovorí, dajte nám vaše zarobené peniaze a my ich už potom rozdelíme medzi neschopných a lenivých. Presne takto funguje systém pravice a ľavice.

Dôkazom toho je aj dnešný návrh poslanca Vážneho na zvýšenie odvodov pre tých “bohatých”.  Vraj solidarita... Hovno, je to socialistické dvojité zdanenie a podľa mňa v rozpore s Ústavou SR. Konečne by už mal niekto s týmto urobiť poriadok.

Fico neustále verejne opľúva na tlačovkách pravicu. Rovnako verejne sa hlási k ľavici, takže delenie na ľavicu a pravicu na Slovensku platí. A nech ma už nikto neoblbuje, že nie...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTO

Kuzminová podala skvelý výkon a vyhrala šprint v Ruhpoldingu

Paulína Fialková skončila v druhej desiatke.


Už ste čítali?